Buty wolka są bardzo ważnym elementem naszej garderoby. Dobrane w zależności od okazji wpływają ostatecznie na cały wygląd danej osoby. Hurtownia obuwia Zephyr posiada w swojej ofercie miedzy innymi:

Sandały – Sandały w większości wykonane ze skóry sprawiają, że nasza stopa nie ulega przepoceniu. Sandały również idealnie nadają się do chodzenia po bardziej skomplikowanych terenach.

Klapki – kto ich nie kocha i kto ich nie chce. Również skierowane zarówno do pań, jak i do panów. Klapki to buty wprost stworzone do letnich spacerów, oraz idealne na plażę.

Mokasyny – stylowe i eleganckie. Co ważne mimo płaskiej podeszwy i wygody noszenia mokasyny można zakładać zarówno w przypadku nieformalnych, jak i specjalnych okazji.

Buty sportowe – w szczególności w przypadku biegania, górskich wędrówek, czy długich spacerów po lesie.

Półbuty – wygodne i co najważniejsze ciepłe. Dziś półbuty nosimy nawet podczas wielkich mrozów. Stworzone na dużej podeszwie, przeważnie wiązane, sprawiają, że można je nosić przez całą zimę.

Kozaki – również najchętniej noszone w porze zimowej. Wysokie, zapinane na zamek pasują do każdego, eleganckiego płaszcza.

Baleriny – wygodne, stylowe i… eleganckie. Baleriny, mimo swojego niewiarygodnego komfortu noszenia są zarazem butami, które doskonale pasują do eleganckiej sukienki.

Obuwie to modny dodatek, który trafia do ludzkich stóp, aby chronić i wygładzać stopy podczas wykonywania różnych czynności. Buty są również używane jako modny dodatek dla użytkownika.
Klasyfikacja obuwia: Obuwie męskie – Obuwie damskie – Obuwie dziecięce – Buty unisex
Buty są często wykonane ze skóry, drewna, tkaniny … ale coraz częściej są wykonane z gumy, plastiku i innych materiałów petrochemicznych.
Projektowanie butów
Projekt buta był zróżnicowany i zróżnicowany zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet z biegiem czasu, kulturą i celem. W modzie dominuje też wiele elementów wystroju, jak szpilki czy tenisówki na płaskim obcasie. Nowoczesne obuwie jest bardzo zróżnicowane pod względem przeznaczenia, stylu i ceny.
Proste sandały mogą być bardzo cienkie i zawierać tylko jedno sznurowanie, podczas gdy nowoczesne modne buty mogą być wykonane z bardzo drogich materiałów, skomplikowanych tekstur i kosztować tysiące dolarów za parę.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.